Otwieranie samochodów

awaryjne-otwieranie-samochodow

Awaryjne otwieranie samochodu, czy można wykluczyć sytuację, że będzie Państwu potrzebne? Niestety nie. W ciągu wielu lat prowadzenia usług ślusarskich, spotkaliśmy się z wieloma rozmaitymi przypadkami, kiedy wejście do własnego samochodu nie było możliwe. Przyczyn jest wiele, ale kilka z nich powtarza się wyjątkowo często.

Kiedy potrzebne jest awaryjne otwieranie samochodów?

  • Kiedy kluczyki zostaną zatrzaśnięte w środku pojazdu. To najczęstsza przyczyna naszych wezwań. Roztargnienie, pośpiech lub przyzwyczajenie. Jest wiele czynników, które mogą wpływać na to, że wychodząc z samochodu, pozostawimy w nim kluczyki. Duża liczba samochodów jest wyposażona w automatyczne zamykanie zamków, skutecznie odcinając nam drogę do kluczyków.
  • Uszkodzony zamek lub klucz – zamki i klucze to przedmioty, ulegające zużyciu. Powolnemu, ale jednak. Im starszy samochód, tym większe prawdopodobieństwo, że może w nim dojść do awarii zamka. Wówczas jedną z możliwości dostania się do środka, oferuje ślusarz Gdańsk.
  • Kradzież kluczyków. Kolejną często spotykaną przyczyną braku możliwości wejścia do samochodu, jest kradzież kluczyków. Jest to o tyle niebezpieczne, że nawet pomimo awaryjnego otwarcia drzwi auta, w dalszym ciągu istnieje ryzyko jego kradzieży. Aby temu zapobiec, ślusarz może dokonać wymiany zamków na nowe.

Bezpieczeństwo, a awaryjne otwieranie drzwi.
Rozwiewamy Państwa obawy. Awaryjnie otwierając drzwi samochodu, nie trzeba martwić się o jakiekolwiek uszkodzenia lakieru, karoserii lub szyb. W swojej pracy ślusarz Gdańsk wykorzystuje wyłącznie bezinwazyjne technologie otwierania samochodu, które w żaden sposób nie mogą uszkodzić ani zarysować pojazdu.

Click to rate this post!
[Total: 7 Average: 5]