Otwieranie domów

awaryjne-otwieranie-domowAwaryjne otwieranie. Prawdopodobieństwo, że nie będą Państwo mogli dostać się do swojego domu, jest małe, ale jednak istnieje. Powodów tej sytuacji może być kilka, ale większość z nich sprowadza się do: mechanicznego uszkodzenia zamka, złamanego klucza oraz zgubienia lub kradzieży kluczy. Drzwi wejściowe do domu lub mieszkania stanowią główne zabezpieczenie nas, naszej rodziny i majątku. Zazwyczaj są więc ciężkie, masywne i wyposażone w solidne zamki. Sforsowanie takiego zamka z założenia powinno być trudne i czasochłonne, gwarantując nam najwyższy stopień ochrony i bezpieczeństwa. Zamki takie stanowią poważne wyzwanie dla włamywacza, ale również dla niedoświadczonego ślusarza, który może polec w walce z wysokiej klasy zamkiem antywłamaniowym.

Z nami takie ryzyko nie występuje. Ślusarz Gdańsk to osoba, która już od wielu lat wykonuje usługi ślusarskie na terenie Gdańska i Trójmiasta. Z pomocą zdobytego doświadczenia, ciągłego pogłębiania wiedzy oraz dysponowania wysokiej jakości narzędziami, oferujemy Państwu awaryjne otwieranie drzwi domów, mieszkań i biur. Bez względu na: rodzaj zamka, model drzwi i inne zabezpieczenie antywłamaniowe. Każda podjęta przez nas interwencja kończy się pełnym sukcesem, czyli otwarciem drzwi i wymianą uszkodzonego zamka na nowy, sprawny, znanego i cenionego producenta. W trakcie prowadzonych przez nas prac, nie powstają jakiekolwiek uszkodzenia. Jest to ważne, gdyż wielu ślusarzy prowadzi swoją działalność, nie patrząc na estetykę wykonanej pracy, a tym samym dodatkowe koszta, które stwarzają swoim klientom.

Nasze pogotowie zamkowe 24H kładzie nacisk zarówno na skuteczność i szybkość naprawy, jak i na całą jej otoczkę. Od zachowania porządku, przez dbałość o właściwe zabezpieczenie drzwi, klamek i szyldów, aż po posprzątanie miejsca pracy i ewentualne wyregulowanie nowych zamków lub klamek.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]